вторник, 4 августа 2015 г.

Хойи. Содержание и уход

Содержание и уход. 

Свет как стимулятор цветения. 

Все хойи и дисхидии любят светлые или очень светлые местоположения. Стимуляция хорошим освещением увеличивает их способность к цветению. 
Многие хойи начинают цвести в первый год выращивания, другие – обычно на второй год или позже. Если условия для растений не идеальные, они вообще не цветут. Желательно содержать хойи при ярком освещении, но не на прямом солнце. Непосредственно у оконного стекла следует создать для растений какую-то защиту от ожогов, приспособления для затенения в жаркие полуденные часы. Это стимулирует их способность к цветению. Фосфорнокислые удобрения, применяемые для лучшего роста растений, также подгоняют цветение. Hoya lacunosa, H. bilobata и H. serpens будут цвести и без яркого освещения. 

суббота, 18 апреля 2015 г.

Анютины глазки


Цветы анютины глазки (садові фіалка, віола, братчики) - дуже популярна рослина у квітникарів, селекціонерів і ландшафтних озеленювачів ( на фото). Різноманітність забарвлень, тривалість цвітіння практично весь період вегетації, стійкість до низьких температур, відносна невибагливість - ці якості стали причиною того, що ці квіти часто можна побачити в садах, у вазонах на балконі, на вуличних клумбах.

Обов'язково вирощуйте братки, адже посадка і догляд за правилами в домашніх умовах гарантують вам непередавану красу і задоволення.

Братки - це не «весняні», або «осінні» квіти. Період цвітіння можна продовжувати самостійно на бажаний час. При посіві насіння на розсаду, приблизно за півтора місяці до травневих заморозків, можна отримати кущики, усипані квітами, в тому ж році, десь на середині липня. Пізній осінній посів і якісний догляд гарантовано порадують раннім цвітінням на наступний рік.

пятница, 30 января 2015 г.

Миниатюрная фиалка


Рекомендую містити мініатюрні фіалки при підвищеній вологості. Особливо в зимову пору року, коли включають опалення в квартирі, фіалкам необхідно підтримати вологість повітря. Помістіть горщики з рослинами в контейнери, дно яких закривають вологим мохом . Також можна на полицях стелажа між рослинами розмістити миски з водою, це теж збільшить вологість повітря.

Багато хто боїться купувати мініатюрні фіалки, думають міні - значить з ними складно, але це не так. Миниатюрная сенполия майже нічим не відрізняється від стандартних фіалок. Якщо за ними забезпечити правильний догляд, то повірте мені, успіх вам забезпечений. Головне не забувайте поливати, очищати листя від пилу, підгодовувати добривами ваших вихованців, і ці ніжні зворушливі рослини віддячать вам пишним цвітінням.